Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy kolejną edycję szkoleń „Lekarze w trójwymiarze – szkolenia z diagnostyki obrazowej USG”.

Dziękujemy Państwu za zaufanie.

Szkoła Ultrasonografii CPIOZ dzięki akredytacji Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i  wpisowi do Bazy Usług Rozwojowych, jest podmiotem organizującym szkolenia z możliwością dofinansowania do 80% wartości kursu.

 

Jak uzyskać dofinansowanie kursów Usg w Szkole Ultrasonografii CPIOZ „krok po kroku” ?

 

1. Aby uzyskać dofinansowanie należny wydrukować kartę informacyjną szkolenia

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/podmioty/view?id=3411

– wybierz wybrane szkolenie, następnie na dole strony – znajduje się „DRUKUJ DO PDF”

2. Z wydrukowaną kartą informacyjną należy udać się do Operatora. Adresy Operatorów można znaleźć na stronie

http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

 

3. Nie należy opłacać szkolenia Usg przed pod podpisaniem umowy o dofinansowanie w Operatorem.

4. W biurze Operatora projektu można uzyskać szczegółowe informacje i pomoc w procedowaniu wniosku o dofinansowanie wybranego przez Ciebie szkolenia.

UWAGA: W zależności od Operatora, proces rozpatrywania wniosków może wydłużyć się do 10 dni roboczych. Formalności powinno planować się z odpowiednim wyprzedzeniem.

5. Po podpisaniu umowy o dofinansowane z Operatorem projektu należy opłacić szkolenie zgodnie z terminem wyznaczonym w regulaminie
szkolenia.

6. Po zakończonym szkoleniu, uczestnik otrzyma z Bazy Usług Rozwojowych ankietę. Z wypełnioną ankietą należy udać się do swojego Operatora w celu rozliczenia projektu i uzyskania dofinansowania.

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA USG Z ZAKRESU:

Usg jamy brzusznej

Usg szyi i tarczycy

Usg naczyń krwionośnych

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem Usg wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Szkolenia skierowane są do lekarzy zainteresowanych rozpoczęciem nauki ultrasonografii lub doskonaleniem zdobytych wcześniej umiejętności.

Każde ze szkoleń zaplanowane jest na 2 dni, sobota-niedziela,obejmuje 20 godzin zajęć, w trakcie szkoleń uczestnicy będą samodzielnie wykonywać badania pacjentów z problemami zdrowotnymi pod nadzorem wykwalifikowanych konsultantów/ trenerów. Szkolenie  zakończone jest testem sprawdzającym wiedzę i egzaminem praktycznym, na podstawie których wydawany jest certyfikat.

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu za dodatkową opłatą.
Hotel Podlasie Białystok – pokój 1 osobowy 150 zł/ dobę ze śniadaniem; pokój 2 osobowy 190 zł doba ze śniadaniem.
Hotel Gala Kwaczała – pokój 1 osobowy 90zł/dobę ze śniadaniem, pokój 2 osobowy 140 zł/dobę ze śniadaniem

W latach 2017 – 2018 realizowaliśmy projekt: _Lekarze w trójwymiarze – szkolenia USG w obszarach związanych z potrzebami epidemiologiczno – demograficznymi_  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 5.4: Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach szkoleń przeszkoliliśmy 1680 lekarzy.

zapisz się na kurs