Czarter jachtu HANSE 508.

Czarter jachtu w Chorwacji – to idealna opcja na spędzenie niezapomnianych wakacji w otoczeniu bujnej przyrody! Jeżeli jesteś początkującym żeglarzem i nie masz jeszcze doświadczenia w kierowaniu jachtem, nie martw się – z naszą pomocą przeżyjesz niezapomnianą przygodę! Wyczarterować jacht w Chorwacji mogą zarówno doświadczeni żeglarze, jak i osoby, dla których żeglowanie jest zupełnie czymś nowym.

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE HANSE – 508

Poszerzamy ofertę czarterów o nowy 51 – stopowy jacht ze stoczni Hanse – 508.

HANSE to klasa sama w sobie. Model 508 jest bardzo przestronny, elegancki, a przy tym szybki i zwrotny . Zaprojektowany w taki sposób, aby podkreślić komfort. Projektant skupił się na dbałości o szczegóły oraz maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Jacht posiada szereg nowatorskich udogodnień mających zapewnić możliwość komfortowego odpoczynku połączonego z żeglowaniem, co czyni go wyjątkowym w swojej klasie. Nasz HANSE 508  wyposażony jest m.in. w samohalsujący fok, rolowany grot, elektryczne kabestany, dziobowy i rufowy ster strumieniowy, klimatyzację, generator, panele solarne, zmywarkę, 3 szufladowe lodówki,  ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową, telewizor, elektrycznie obniżane stoły w kokpicie umożliwiające powstanie po ich złożeniu przestronnej platformy wypoczynkowej oraz elektryczną platformę kąpielową z nowatorskim rozwiązaniem zdalnie wysuwanych schodów zamiast drabinki. Dodatkowo każda z 4 kabin posiada łazienkę z prysznicem i elektryczną toaletą

Lubisz żeglować komfortowo? Przeczytaj artykuł

Hanse 508 to najnowsza jednostka stoczni z Greifswald, która łączy w sobie doskonałe właściwości żeglarskie swojego poprzednika, modelu 505, z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zyskały uznanie w modelach 588 i 548. Jest to jacht dla wymagających żeglarzy, pragnących połączyć odpoczynek z szybkim i wygodnym żeglowaniem. Nowoczesny kadłub z niską nadbudówką, znak firmowy projektów Judel & Vrolijk, pozwala oczekiwać znakomitych osiągów i komfortu podróżowania. Wysokiej jakości materiały, niezwykle funkcjonalne wnętrze i bogate wyposażenie m.in. elektryczne kabestany, klimatyzacja, panele solarne, elektryczne toalety, ekspres do kawy czynią Hanse 508 prawdziwie luksusowym i wygodnym jachtem, który doskonale sprawdzi się jako jednostka czarterowa na Twoje wymarzone wakacje.

Specyfikacja:
rok budowy: 2020
długość: 15,55 m
szerokość: 4,75 m
zanurzenie: 2,4 m
silnik: Janmar 80 KM
śruba: 3 płatowa składana
zbiornik wody: 630 l
zbiornik paliwa: 280 l
liczba kabin: 4
liczba miejsc: 10 (8+2)
ilość łazienek: 4 (przy każdej kabinie łazienka z elektryczną toaletą i prysznicem)

Opis jachtu:

HANSE -508 Salon główny

W oczy rzuca się olbrzymia kanapa w kształcie litery C. Jej projekt przypomina komfortowe rozwiązania częściej stosowane w mieszkaniach niż na jachtach. W zależności od potrzeb towarzyszący kanapie olbrzymi elektrycznie obniżany stół może stać się łóżkiem zapewniającym sen w niezwykle komfortowych warunkach lub miejscem, w którym wspólnie możemy celebrować posiłki. Tu się wypoczywa, czyta książki, pije drinki lub po prostu je posiłki.

Stolik nawigacyjny, w tradycyjnym kształcie,  z wbudowanym ploterem oraz szuflada na mapy znajduje się w tradycyjnej lokalizacji. Inne instrumenty nawigacyjne znajdują się w panelu na kokpicie.

Kuchnia

Kuchnię mamy na lewej burcie wzdłuż kadłuba, czyli raczej nietypowo. Uzyskano w ten sposób więcej miejsca na blaty robocze. Bogate wyposażenie m.in. kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, szufladowa lodówka i zamrażarka zapewnia komfort wypoczynku.

Kopit rufowy

Kokpit rufowy jest naprawdę duży. Mamy kanapę, ławkę na rufie, dodatkowe siedzisko w kształcie leżanki na burcie oraz – oryginalne rozwiązanie – materac do opalania  na dziobie. Zmieści się tu wygodnie 10, a nawet 12 osób. HANSE -508 posiada dwa stoły swobodnie mieszczące do 12 osób.

Z kokpitu rufowego szerokie schody zastępujące drabinkę  prowadzą do wody. Jacht wyposażony jest w elektryczna platformę kąpielową.

Stanowisko skippera znajduje się  po lewej i prawej stronie rufy. Zapewnia znakomitą widoczność. Zachowany jest dystans pomiędzy strefą wypoczynku, a strefą nawigacji. Z drugiej strony sternik nadal może łatwo komunikować się z załogą przebywającą w kokpicie rufowym. Co istotne wszystkie liny doprowadzono  do stanowiska skippera maksymalnie ułatwiając obsługę jachtu

Kokpit dziobowy

Na dziobie mamy nie tylko tradycyjny tek, ale również materace do opalania. Można je ustawić pod różnymi kątami, od zupełnie poziomych – idealnych do opalania, po ustawienia bardziej pionowe gdy np. chcemy podziwiać zachód słońca lub poczytać książkę. Uchylne okno w salonie pozwala na łatwą komunikację z osobami wypoczywającymi na dziobie.

Pod pokładem

Znajdziemy tu tradycyjnie, 4 dwuosobowe kabiny, każda z oddzielną łazienką i elektryczną toaletą. W części dziobowej położona jest kabina skipperska z łazienką. Na jachtach czarterowych często wykorzystuje się możliwość spania w messie, dzięki elektrycznie obniżanemu stołowi.

HANSE -508 to luksusowy apartament na wodzie. Nawet duża załoga znajdzie tu bardzo wiele miejsca do komfortowego wypoczynku. Należy szczególnie docenić rozwiązania zastosowane na jego górnym pokładzie. Salon i kokpit doskonale sprawdzą się na ciepłych wodach podczas długiego biesiadowania.

Jacht dostępne w  naszym czarterze  wyposażone są w generator, klimatyzację oraz panele słoneczne, aby jak najdłużej cieszyć się z relaksu podczas postoju na kotwicy. Autonomiczność jednostki poprawiają dodatkowo duże zbiorniki wody i paliwa – odpowiednio 630 i 280 litrów.

Charter jachtu:

Kontakt:
telefon:
601-627-737
email: charter@cpioz.pl

W sezonie 2020 HANSE – 508 można wynająć w Chorwacji  z mariny Frapa w Rogoznicy

Z uwagi na duże  gabaryty jachtu sugerujemy żeglowanie z profesjonalnym skipperem Agnieszką (patent żeglarza, jachtowego sternika morskiego, Voditelj brodice, certyfikaty ISSA i RYA) oraz hostessą.